Info

New or Forgotten?

Welkom bij
TENNISCENTRUM DAALMEER
HET LEUKSTE
PADEL EN TENNISCENTRUM
IN ALKMAAR
TC Daalmeer > Actueel > Bardiensten

De diensten voor de komende twee weken

De diensten voor de komende twee weken
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
41 Sat 14 Oct 12:00 15:30 Bardienst 1 Peter Stokhof
    15:30 18:30 Bardienst 1 Wim Vermeulen
  Sun 15 Oct 09:00 12:30 Bardienst 1 Hans Roosenburg
    12:30 16:00 Bardienst 1 Theo Heijstek
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
42 Mon 16 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Jaap Houtkooper
    20:00 23:30 Bardienst 1 Marco Weerdesteijn
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 17 Oct 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Sandra Mol
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 18 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Toon Kroeders
    20:00 23:30 Bardienst 1 Rieneke Bak-Breure
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 19 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Maaike Kuipers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Hans Bruin
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 20 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 21 Oct 12:00 15:30 Bardienst 1 Bart Clever
    15:30 18:30 Bardienst 1 Wim Vermeulen
  Sun 22 Oct 09:00 12:30 Bardienst  
    12:30 16:00 Bardienst 1 Gerard Kramer
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
43 Mon 23 Oct 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Marja Blanken
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 24 Oct 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Wendy Sieval
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 25 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Piet de Ruiter
    20:00 23:30 Bardienst 1 Carlo de Zorzi
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 26 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Margo Ootjers
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 27 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 28 Oct 12:00 15:30 Bardienst 1 Bart Clever
    15:30 18:30 Bardienst 1 Stefan Pover
  Sun 29 Oct 09:00 12:30 Bardienst 1 Hans Roosenburg
    12:30 16:00 Bardienst 1 Theo Heijstek
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Froukje Burink - Snieder
44 Mon 30 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Mariska Schaap
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jan den Bak
    20:00 23:30 Vervanging bar