Info

New or Forgotten?

Welkom bij
TENNISCENTRUM DAALMEER
HET LEUKSTE
PADEL EN TENNISCENTRUM
IN ALKMAAR
TC Daalmeer > Actueel > Bardiensten

De diensten voor de komende twee weken

De diensten voor de komende twee weken
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
26 Mon 26 Jun 19:00 20:00 Openen 1 Mariska Schaap
    20:00 23:30 Bardienst 1 Ruud Burink
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 27 Jun 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Anja Kanon
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 28 Jun 19:00 20:00 Openen 1 Toon Kroeders
    20:00 23:30 Bardienst 1 David Pijpaert
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 29 Jun 19:00 20:00 Openen 1 Margo Ootjers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Paul Höppener
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 30 Jun 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Astrid Kleijzen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 01 Jul 12:00 15:30 Bardienst 1 Tineke Zwijnenberg-Kerssen
    15:30 18:30 Bardienst 1 Jessica van der Velden
  Sun 02 Jul 09:00 12:30 Bardienst 1 Robert van de Bor
    12:30 16:00 Bardienst 1 Sylvia Höppener
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Tineke Zwijnenberg-Kerssen
27 Mon 03 Jul 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Chris Hagens
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 04 Jul 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Tineke Zwijnenberg-Kerssen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 05 Jul 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Mido Ragab
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 06 Jul 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Carlo de Zorzi
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 07 Jul 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Wendy Winder
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 08 Jul 12:00 15:30 Bardienst 1 Michelle Kooijman
    15:30 18:30 Bardienst 1 Wendy de Graaff-Hammega
  Sun 09 Jul 09:00 12:30 Bardienst 1 Sam van Beek
    12:30 16:00 Bardienst 1 Pauline Rietveld
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Giny Otjens
28 Mon 10 Jul 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Marco Weerdesteijn
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 11 Jul 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Marjan van Stormbroek
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 12 Jul 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Margreet Ortelee
    20:00 23:30 Vervanging bar