Info

New or Forgotten?

Welkom bij
TENNISCENTRUM DAALMEER
HET LEUKSTE
PADEL EN TENNISCENTRUM
IN ALKMAAR
TC Daalmeer > Actueel > Bardiensten

De diensten voor de komende twee weken

De diensten voor de komende twee weken
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
50 Mon 09 Dec 10:00 13:30 Bardienst  
    13:30 17:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen 1 Evelien Brans
    20:00 23:30 Bardienst 1 Peter Mantje
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 10 Dec 09:00 20:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen 1 Brigitte Pluijmers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Kaj Overmars
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 11 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Wouter Stuive
    20:00 23:30 Bardienst 1 Tineke Zwijnenberg-Kerssen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 12 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Carola Roosenburg
    20:00 23:30 Bardienst 1 Els BeliŽn
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 13 Dec 10:00 13:30 Bardienst  
    13:30 17:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 14 Dec 12:00 15:30 Bardienst 1 Piet Beer
    15:30 18:30 Bardienst 1 Petra van den Brink
  Sun 15 Dec 09:00 12:30 Bardienst 1 Edwin Veldkamp
    12:30 16:00 Bardienst 1 FabiŽn Hogema-Schoen
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
51 Mon 16 Dec 10:00 13:30 Bardienst  
    13:30 17:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen 1 Mariska Schaap
    20:00 23:30 Bardienst 1 Linda Langedijk
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 17 Dec 09:00 20:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen 1 Shirley van der Heide
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jelmer Carper
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 18 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Erik Engel
    20:00 23:30 Bardienst 1 Cor Tonkes
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 19 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Martijn Bart
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 20 Dec 10:00 13:30 Bardienst  
    13:30 17:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 21 Dec 09:00 12:30 Bardienst 1 Maikel Allebes
    12:30 16:00 Bardienst 1 Maikel Allebes
    16:00 20:30 Bardienst 2 Henk de Looze
    20:30 23:30 Bardienst 2  
  Sun 22 Dec 09:00 12:30 Bardienst 1 Gerard Kramer
    12:30 16:00 Bardienst 1 Ida Akkerman
    16:00 20:30 Bardienst 2  
    19:00 20:00 Openen  
    20:30 23:30 Bardienst  
52 Mon 23 Dec 10:00 13:30 Bardienst  
    13:30 17:00 Bardienst 1 Timo Munts
    17:00 20:00 Bardienst 1 Willem Wessel
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Anjo Heemstra
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 24 Dec 10:00 12:30 Bardienst  
    12:30 13:30 Bardienst 1 Femke van Baarsen
    13:30 17:00 Bardienst  
    17:00 20:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 25 Dec 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar