Info

New or Forgotten?

Welkom bij
TENNISCENTRUM DAALMEER
HET LEUKSTE
PADEL EN TENNISCENTRUM
IN ALKMAAR
TC Daalmeer > Voor leden > Bardiensten

Uitleg en inplannen

Overzicht kantinediensten

De diensten voor de komende twee weken

De diensten voor de komende twee weken
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
42 Wed 17 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Erik Engel
    20:00 23:30 Bardienst 1 Johan de Groot
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 18 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Maaike Kuipers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Anjo Heemstra
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 19 Oct 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Frits Straver
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 20 Oct 12:00 15:30 Bardienst 1 Roel Trompert
    15:30 18:30 Bardienst 1 Roel Trompert
  Sun 21 Oct 09:00 12:30 Bardienst 1 Edward Headley
    12:30 16:00 Bardienst 1 Theo Heijstek
    16:00 19:30 Bardienst 1  
    19:00 20:00 Openen  
    19:30 23:00 Bardienst 1  
43 Mon 22 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Mariska Schaap
    20:00 23:30 Bardienst 1 Esther Trompert
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 23 Oct 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jan den Bak
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 24 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Toon Kroeders
    20:00 23:30 Bardienst 1 David Pijpaert
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 25 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Margo Ootjers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Anjo Heemstra
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 26 Oct 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Valentino Maduro
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 27 Oct 12:00 15:30 Bardienst 1 Bart Clever
    15:30 18:30 Bardienst 1 Bart Clever
  Sun 28 Oct 09:00 12:30 Bardienst 1 Wendy Sieval
    12:30 16:00 Bardienst 1 Tamara Pover
    16:00 19:30 Bardienst 1 Doshke Rosenthal
    19:00 20:00 Openen  
    19:30 23:00 Bardienst 1  
44 Mon 29 Oct 19:00 20:00 Openen 1 Bouke Molenaar
    20:00 23:30 Bardienst 2 Gerard Keur
Sonja Keur
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 30 Oct 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Marjan Louwaard
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 31 Oct 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Carlo de Zorzi
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 01 Nov 19:00 20:00 Openen 1 Carola Roosenburg
    20:00 23:30 Bardienst 1 Frits Straver
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 02 Nov 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Sandra Mol
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 03 Nov 12:00 15:30 Bardienst 1 Sandra Blind
    15:30 18:30 Bardienst 1 Roel Trompert
  Sun 04 Nov 09:00 12:30 Bardienst 1 Wendy Sieval
    12:30 16:00 Bardienst 1 Jessica van Wonderen
    16:00 19:30 Bardienst 1 Valentino Maduro
    19:00 20:00 Openen  
    19:30 23:00 Bardienst 1  
45 Mon 05 Nov 19:00 20:00 Openen 1 Jaap Houtkooper
    20:00 23:30 Bardienst 1 Peter Moll
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 06 Nov 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Yvonne Christoffel
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 07 Nov 19:00 20:00 Openen 1 Gerda Engel
    20:00 23:30 Bardienst 1 Mido Ragab
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 08 Nov 19:00 20:00 Openen 1 Martijn Bart
    20:00 23:30 Bardienst 2
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 09 Nov 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jelmer Carper
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 10 Nov 12:00 15:30 Bardienst 1 Johan Dewus
    15:30 18:30 Bardienst 1 Johan Dewus
  Sun 11 Nov 09:00 12:30 Bardienst 1 Edwin Veldkamp
    12:30 16:00 Bardienst 1 Suzan van Vliet
    16:00 19:30 Bardienst 1  
    19:00 20:00 Openen  
    19:30 23:00 Bardienst 1  
46 Mon 12 Nov 19:00 20:00 Openen 1 Annemoon Langeveld
    20:00 23:30 Bardienst 1 Peter Moll
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 13 Nov 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 2 Ronald Gerssen
Paul van der Wijst
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 14 Nov 19:00 20:00 Openen 1 Piet de Ruiter
    20:00 23:30 Bardienst 1 Johan de Groot
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 15 Nov 19:00 20:00 Openen 1 Maaike Kuipers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Roy Vermeulen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 16 Nov 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Nick Curre
    20:00 23:30 Vervanging bar