Info

New or Forgotten?

Welkom bij
TENNISCENTRUM DAALMEER
HET LEUKSTE
PADEL EN TENNISCENTRUM
IN ALKMAAR
TC Daalmeer > Voor leden > Bardiensten

Uitleg en inplannen

Overzicht kantinediensten

De diensten voor de komende twee weken

De diensten voor de komende twee weken
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
33 Wed 15 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Erik Engel
    20:00 23:30 Bardienst 1 Ronald ter Steege
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 16 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Maaike Kuipers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Helma Smits
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 17 Aug 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Ronald ter Steege
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 18 Aug 11:00 14:30 Bardienst 1 Anjo Heemstra
  Sun 19 Aug 09:00 12:30 Bardienst  
    12:30 16:00 Bardienst 1 Vincent de Boer
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
34 Mon 20 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Evelien Brans
    20:00 23:30 Bardienst 1 Robert van de Bor
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 21 Aug 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Marko Sassen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 22 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Toon Kroeders
    20:00 23:30 Bardienst 1 Léoniek Wisse
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 23 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Margo Ootjers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Helma Smits
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 24 Aug 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Ronald ter Steege
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 25 Aug 09:00 12:30 Bardienst 1 Ellen Druijven-Stapper
    12:00 15:30 Bardienst 1 Michiel van Kreuningen
    15:30 18:30 Bardienst  
  Sun 26 Aug 09:00 12:30 Bardienst 1 Sam van Beek
    12:30 16:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
35 Mon 27 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Mariska Schaap
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jessica van der Velden
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 28 Aug 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Liesbeth Tesselaar
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 29 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Bouke Molenaar
    20:00 23:30 Bardienst 1 Helma Smits
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 30 Aug 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Witze Sikkens
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 31 Aug 09:00 20:00 Bardienst 2 Bart Clever
Bouke Molenaar
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 2 Bart Clever
Bouke Molenaar
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 01 Sep 12:00 15:30 Bardienst  
    15:30 18:30 Bardienst  
  Sun 02 Sep 09:00 12:30 Bardienst  
    12:30 16:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
36 Mon 03 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Jaap Houtkooper
    20:00 23:30 Bardienst 2 Emil van Stormbroek
Marjan van Stormbroek
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 04 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Laurens van Vliet
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 05 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Gerda Engel
    20:00 23:30 Bardienst 1 Mido Ragab
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 06 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Carola Roosenburg
    20:00 23:30 Bardienst 1 David Pijpaert
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 07 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jelmer Carper
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 08 Sep 12:00 15:30 Bardienst 1 Stefan Pover
    15:30 18:30 Bardienst  
  Sun 09 Sep 09:00 12:30 Bardienst 1 Ilse Beerling
    12:30 16:00 Bardienst 1 Tien Pham
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
37 Mon 10 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Annemoon Langeveld
    20:00 23:30 Bardienst 2 Emil van Stormbroek
Marjan van Stormbroek
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 11 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Nico Quant
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 12 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Piet de Ruiter
    20:00 23:30 Bardienst 1 Johan de Groot
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 13 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Martijn Bart
    20:00 23:30 Bardienst 1 Els Beliën
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 14 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Vito Demichele
    20:00 23:30 Vervanging bar