Info

New or Forgotten?

Welkom bij
TENNISCENTRUM DAALMEER
HET LEUKSTE
PADEL EN TENNISCENTRUM
IN ALKMAAR
TC Daalmeer > Voor leden > Bardiensten

Uitleg en inplannen

Overzicht kantinediensten

De diensten voor de komende twee weken

De diensten voor de komende twee weken
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
34 Fri 25 Aug 09:00 12:00 Bardienst 2 Mieke Schrijver
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Astrid Kleijzen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 26 Aug 12:00 15:30 Bardienst  
    15:30 18:30 Bardienst  
  Sun 27 Aug 09:00 12:30 Bardienst  
    12:30 16:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
35 Mon 28 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Mariska Schaap
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar 2 Anjo Heemstra
  Tue 29 Aug 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 30 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Piet de Ruiter
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jessica van der Velden
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 31 Aug 19:00 20:00 Openen 1 Margo Ootjers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Helma Smits
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 01 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Wendy Winder
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 02 Sep 12:00 15:30 Bardienst  
    15:30 18:30 Bardienst  
  Sun 03 Sep 09:00 12:30 Bardienst 1
    12:30 16:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
36 Mon 04 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Annemoon Langeveld
    20:00 20:30 Bardienst 1 Evelien Brans
    20:00 23:30 Vervanging bar  
    20:30 23:30 Bardienst  
  Tue 05 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 06 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Gerda Engel
    20:00 23:30 Bardienst 1 Mido Ragab
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 07 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Carola Roosenburg
    20:00 23:30 Bardienst 1 Yvonne Groot
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 08 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Arjen Gremmen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 09 Sep 12:00 15:30 Bardienst  
    15:30 18:30 Bardienst 3 Danny Roerdink
Leon van Wijnen
  Sun 10 Sep 09:00 12:30 Bardienst 1 Robert van de Bor
    12:30 16:00 Bardienst 1 Brigitte Pluijmers
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 3  
37 Mon 11 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Jaap Houtkooper
    20:00 23:30 Bardienst 3 Tobias van Beek
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 12 Sep 09:00 12:00 Bardienst 2 Mieke Schrijver
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 13 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Erik Engel
    20:00 23:30 Bardienst 2 Léoniek Wisse
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 14 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Martijn Bart
    20:00 23:30 Bardienst 3
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 15 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 3  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 16 Sep 12:00 15:30 Bardienst 1 Cees Brent
    15:30 18:30 Bardienst 1 Witze Sikkens
    18:30 23:30 Bardienst  
  Sun 17 Sep 09:00 12:30 Bardienst 1 Sam van Beek
    12:30 16:00 Bardienst 1 Tamara Pover
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
38 Mon 18 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Davin Smit
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 19 Sep 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jessica van Wonderen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 20 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Toon Kroeders
    20:00 23:30 Bardienst 1 Sandra Mol
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 21 Sep 19:00 20:00 Openen 1 Maaike Kuipers
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar