Info

New or Forgotten?

Welkom bij
TENNISCENTRUM DAALMEER
HET LEUKSTE
PADEL EN TENNISCENTRUM
IN ALKMAAR
TC Daalmeer > Voor leden > Bardiensten

Uitleg en inplannen

Overzicht kantinediensten

De diensten voor de komende twee weken

De diensten voor de komende twee weken
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
04 Thu 23 Jan 19:00 20:00 Openen 1 Maaike Kuipers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Linda Langedijk
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 24 Jan 19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 25 Jan 12:00 15:30 Bardienst 1 Peter Stokhof
    15:30 18:30 Bardienst 1 Albert Blind
  Sun 26 Jan 09:00 12:30 Bardienst 1 Marja Blanken
    12:30 16:00 Bardienst 1 Naomi Goedhoop
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
05 Mon 27 Jan 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar 1 Cecile de Beir
  Tue 28 Jan 19:00 20:00 Openen 1 Brigitte Pluijmers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Giovanni Bos
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 29 Jan 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Frank Eggermont
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 30 Jan 19:00 20:00 Openen 1 Wouter Stuive
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Hendriks
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 31 Jan 19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 01 Feb 12:00 15:30 Bardienst 1 Sander van Pel
    15:30 18:30 Bardienst 1 Sander van Pel
  Sun 02 Feb 09:00 12:30 Bardienst 1 Ilse Beerling
    12:30 16:00 Bardienst  
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
06 Mon 03 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Annemoon Langeveld
    20:00 23:30 Bardienst 1 Peter Moll
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 04 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Puck Smies
    20:00 23:30 Bardienst 2 Gerard Keur
Sonja Keur
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 05 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Piet de Ruiter
    20:00 23:30 Bardienst 1 Mido Ragab
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 06 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Margo Ootjers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Roy Vermeulen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 07 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 08 Feb 12:00 15:30 Bardienst 1 Karin Trompert-Stoop
    15:30 18:30 Bardienst 1 Karin Trompert-Stoop
  Sun 09 Feb 09:00 12:30 Bardienst 1 Laszla van der Voort-Doedens
    12:30 16:00 Bardienst 1 Edward Headley
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
07 Mon 10 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Evelien Brans
    20:00 23:30 Bardienst 1 Peter Mantje
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 11 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Shirley van der Heide
    20:00 23:30 Bardienst 1 Willem Wessel
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 12 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Toon Kroeders
    20:00 23:30 Bardienst 1 Peter van der Voort
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 13 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Carola Roosenburg
    20:00 23:30 Bardienst 1 Wietze Sikkens
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 14 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 15 Feb 12:00 15:30 Bardienst 1 Karin Trompert-Stoop
    15:30 18:30 Bardienst 1 Bouke Molenaar
  Sun 16 Feb 09:00 12:30 Bardienst 1 Gerard Kramer
    12:30 16:00 Bardienst 1 Margreet Hellingman
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst  
08 Mon 17 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Mariska Schaap
    20:00 23:30 Bardienst 1 Peter Moll
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 18 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Brigitte Pluijmers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Ronald de Rooij
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 19 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Erik Engel
    20:00 23:30 Bardienst 1 Margo Ootjers
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 20 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Martijn Bart
    20:00 23:30 Bardienst 1 Giny Otjens
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 21 Feb 19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 22 Feb 12:00 15:30 Bardienst 1 Tien Pham
    15:30 18:30 Bardienst 1 Tien Pham