Info

New or Forgotten?

Welkom bij
TENNISCENTRUM DAALMEER
HET LEUKSTE
PADEL EN TENNISCENTRUM
IN ALKMAAR
TC Daalmeer > Voor leden > Bardiensten

Uitleg en inplannen

Overzicht kantinediensten

De diensten voor de komende twee weken

De diensten voor de komende twee weken
Week Dag Datum Start Eind Dienst Bezetting Deelnemers
50 Tue 11 Dec 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 2 Ronald Gerssen
Paul van der Wijst
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 12 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Piet de Ruiter
    20:00 23:30 Bardienst 1 Anjo Heemstra
    20:00 23:30 Vervanging bar 2 Anjo Heemstra
  Thu 13 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Martijn Bart
    20:00 23:30 Bardienst 1 Frank Eggermont
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 14 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Wouter Stuive
    20:00 23:30 Bardienst 1 Wim Vermeulen
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 15 Dec 12:00 15:30 Bardienst 1 Piet Beer
    15:30 18:30 Bardienst 1 Petra van den Brink
  Sun 16 Dec 09:00 12:30 Bardienst 1 Rozemarijn Kampmeijer
    12:30 16:00 Bardienst 1 Cees Brent
    16:00 19:30 Bardienst 1 Esmee Kooij
    19:00 20:00 Openen  
    19:30 23:00 Bardienst 1  
51 Mon 17 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Evelien Brans
    20:00 23:30 Bardienst 1 Jerry van Heerwaarden
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 18 Dec 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Fred Louwaard
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 19 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Erik Engel
    20:00 23:30 Bardienst 1 Rick Manshanden
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 20 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Maaike Kuipers
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bas Broesder
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Fri 21 Dec 19:00 20:00 Openen 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Bardienst 1 Bart Clever
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 22 Dec 10:00 13:30 Bardienst 1 Sandra Bleeker
    13:30 17:00 Bardienst 1 Jos Kroon
    17:00 20:30 Bardienst 2 Ida Akkerman
Henk de Looze
    20:30 24:00 Bardienst 2 Cecile de Beir
Bart Clever
  Sun 23 Dec 10:00 13:30 Bardienst 1 Ilse Beerling
    13:30 17:00 Bardienst 1 Chris Overmars
    17:00 20:30 Bardienst 2 Ellen Poldner
    19:00 20:00 Openen  
    20:30 24:00 Bardienst 2  
52 Mon 24 Dec 12:00 15:30 Bardienst 1 Wim Veldman
    15:30 19:00 Bardienst 1 Peter Moll
    19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 25 Dec 20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 26 Dec 20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 27 Dec 12:00 14:30 Bardienst  
    14:30 18:00 Bardienst 1 Arjo van Vueren
    18:00 21:30 Bardienst 2 Chris Overmars
Birgit Overmars-Stam
    20:00 23:30 Vervanging bar  
    21:30 24:00 Bardienst 2 Woudt Stroo
Maikel Allebes
  Fri 28 Dec 09:30 13:00 Bardienst 1 Cecile de Beir
    13:00 16:30 Bardienst 1 Mariska Schaap
    16:30 20:00 Bardienst 2 Ineke Heinen
Peter Moll
    20:00 24:00 Bardienst 2 Vincent de Boer
Dickjan de Moel
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Sat 29 Dec 09:30 13:00 Bardienst 1 Cecile de Beir
    13:00 16:30 Bardienst 2 Brigitte Pluijmers
Chantal Pluijmers
    16:30 20:00 Bardienst 2 Arjo van Vueren
    20:00 24:00 Bardienst 1 Marcel Leek
  Sun 30 Dec 09:30 13:00 Bardienst 1 Cecile de Beir
    13:00 16:30 Bardienst 2 Kim Visser
Willem Wessel
    16:30 20:00 Bardienst 2 Bart Clever
    20:00 24:00 Bardienst 1  
01 Mon 31 Dec 11:00 14:30 Bardienst 1 Brigitte Pluijmers
    20:00 23:30 Bardienst  
  Tue 01 Jan 13:00 16:30 Bardienst  
    16:30 20:00 Bardienst 1  
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 02 Jan 17:00 20:30 Bardienst 2 Woudt Stroo
Maikel Allebes
    20:00 23:30 Vervanging bar  
    20:30 24:00 Bardienst 2 Mido Ragab
Brigitte Pluijmers
  Thu 03 Jan 17:00 20:30 Bardienst 3 Ida Akkerman
Anouk Fleur
Margo Ootjers
    20:00 23:30 Vervanging bar  
    20:30 24:00 Bardienst 2 Chantal Pluijmers
Jeroen Berkenpas
  Fri 04 Jan 17:00 20:30 Bardienst 2 Kroon
    20:00 23:30 Vervanging bar  
    20:30 24:00 Bardienst 4 Els Beliën
Marcel Leek
Maikel Zonneveld
  Sat 05 Jan 09:30 13:00 Bardienst 1 Wim Veldman
    13:00 16:30 Bardienst 1 Hans Constant
    16:30 20:00 Bardienst 2 Chris Overmars
Bart Clever
    20:00 24:00 Bardienst 3 Jelmer Carper
Marjolein Gesink
Miranda Vroone-Mosch
  Sun 06 Jan 09:00 12:30 Bardienst 2 Wendy Sieval
Cecile de Beir
    12:30 16:00 Bardienst 2 Chris Overmars
Birgit Overmars-Stam
    16:00 20:30 Bardienst 3 Marjolein Gesink
Miranda Vroone-Mosch
Henk de Looze
    19:00 20:00 Openen  
02 Mon 07 Jan 19:00 20:00 Openen 1 Jaap Houtkooper
    20:00 23:30 Bardienst 1 Gerrie de Vries
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Tue 08 Jan 19:00 20:00 Openen  
    20:00 23:30 Bardienst 1 Arthur Louwaard
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Wed 09 Jan 19:00 20:00 Openen 1 Piet de Ruiter
    20:00 23:30 Bardienst 1 Léoniek Wisse
    20:00 23:30 Vervanging bar  
  Thu 10 Jan 19:00 20:00 Openen 1 Martijn Bart
    20:00 23:30 Bardienst  
    20:00 23:30 Vervanging bar